Audi продемонструвала електричний універсал A6 Avant e-tron > Gercek Tesisat

Audi продемонструвала електричний універсал A6 Avant e-tron

Компанія Audi презентувала електричний універсал A6 Avant e-tron. Поки що це концепт. Але в майбутньому електрокар може стати серійним. Зовні універсал повторює минулорічний ліфтбек A6 e-tron, і технічно обидві машини дуже уніфіковані. Універсал підтримує зарядку потужністю 270 кіловат, а з повною батареєю проїжджає до 700 кілометрів. Товарний Audi A6 e-tron обіцяють показати у 2023 році.

Прийдешній Audi A6 e-tron стане першою моделлю на новій модульній платформі Premium Platform Electric (PPE). Електрична «платформа» розроблена Audi у співпраці з Porsche та призначена для цілого спектру моделей класів B, C та D. Архітектура підтримує 800-вольтову електросистему, заряджає постійним струмом потужністю 270 кіловат та забезпечує дальність ходу до 700 кілометрів у циклі WLTP. Машини на PPE можуть мати задній чи повний привід.

Електричний універсал близький за розмірами до паливного A6 Avant, лише помітно ширше. Діаметр коліс – 22 дюйми. Коефіцієнт аеродинамічного опору Cd дорівнює 0,24 проти 0,22 у ліфтбека A6 e-tron і 0,27 у звичайного A6 Avant з базовим дволітровим двигуном. Дизайн в Audi порівнюють з «монолітом»: мовляв, при погляді збоку кузовні панелі виглядають як єдина деталь.

Матричні фари концепту можуть «малювати» підказки на дорозі, зовсім як у Mercedes-Benz, а також проектувати зображення на стіни, навіть прості відеоігори. Ліхтарі зроблені на «органічних» світлодіодах, об’єднані в смугу і функціонують як єдиний дисплей. Для них можна задати нескінченну кількість статичних та динамічних варіантів світлового малюнка. Роль індикаторів повороту відведена інтегрованим по кутах кузова LED-проекторам.

Універсал Audi A6 Avant e-tron оснащений двома електромоторами із сумарною віддачею 476 кінських сил та 800 Нм моменту. Тягова батарея ємністю 100 кіловат годин підтримує швидку зарядку, тобто десять хвилин дадуть додаткові 300 кілометрів пробігу, а зарядка з 5 до 80 відсотків займе всього 25 хвилин. Розгін до ста складає менше чотирьох секунд, але будуть версії і менш динамічні. Підвіска – пневматична з електроннокерованими амортизаторами.

Серійну верію Audi A6 e-tron обіцяють у 2023 році. Прототипи електрокара вже зустрічаються на дорогах і вони практично не відрізняються від концепту. За деякими даними, випускатимуть електричні «шістки» як у Німеччині, так і в Китаї.

admin

Наверх