Audi відзначила ювілей RS Q3 рідкісною спецверсією > Gercek Tesisat

Audi відзначила ювілей RS Q3 рідкісною спецверсією

Audi відзначила ювілей RS Q3 рідкісною спецверсією 10 Years Edition. Зроблять 555 ювілейних кросоверів, які символізують десятиліття «зарядженої» моделі. 

Audi продемонструвала особливості спецверсії RS Q3 на прикладі крос-купе в сірому металіці Chronos Grey – раніше в такий колір «молодші» кросовери не фарбувалися. З інших відмінностей – диски з шістьма здвоєними спицями та колеса розмірності 225/35 R21, затемнені матричні фари та повний антихром.

У салоні ювілейні RS Q3 найпростіше дізнатися по спинках передніх крісел «під карбон», вуглепластиковим накладкам на дверях та панелях, а також по комбінації шкіри та мікрофібри для обробки крісел. Повсюди прострочка мідного кольору, а ось шильдиків з назвою спецверсії всередині чомусь немає.

Серія 10 Years Edition доступна і для кросс-купе RS Q3 Sportback, і для звичайних кросоверів, але загальний тираж обмежений числом 555. Технічних доробок немає: на всіх ринках під капотом спецверсії буде 400-сильний (480 Нм) п’ятициліндровий турбомотор. Повний привід quattro та 7-ступінчастий «робот» безальтернативні.

У Німеччині базовий Audi RS Q3 коштує від 69 тисяч євро, за крос-купе потрібно переплатити півтори тисячі євро. Ювілейна серія 10 Years Edition вимагатиме доплати ще в 5990 євро.

admin

Наверх