Ательє Mansory знову покращило новий Range Rover > Gercek Tesisat

Ательє Mansory знову покращило новий Range Rover

Німецький тюнер Mansory представив «авторську» версію нового Land Rover Range Rover. Від серійного позашляховика вона відрізняється новою решіткою радіатора з горизонтальними ламелями, повністю виготовленою з вуглецевого волокна. Під нею «фірмова» табличка тюнера, продубльована на кормі. Ще нижче – новий бампер із глянсово-чорними акцентами та спліттер із невеликими аеродинамічними ребрами по краях.

Із карбону у тюнінгованого позашляховика більшість кузовних панелей та декору. Зокрема, капот з ефектними вентиляційними отворами та повітроводами, розширювачі колісних арок, бічні «спідниці» та вентиляційні отвори у передніх дверях.

Але й на цьому тюнери не зупинилися. Вуглецеве волокно застосовано для нового заднього бампера, дифузора та чотирьох патрубків вихлопної системи. Також карбонові спойлери на задній кромці даху та під склом багажних дверей. Доповнюють новий «брутальний» образ спеціальні 24,0-дюймові колісні диски із суцільною центральною частиною. Цей елемент робить їх схожими на аеродинамічні дискові колеса, які прославилися на деяких ралійних автомобілях. «Взуті» вони у шини розмірності 295/30.

За бажанням клієнтів салон Range Rover оздоблять новою шикарною шкірою з контрастним рядком. Також тюнер пропонує різні акценти з вуглецевого волокна, спортивне кермо, алюмінієві педалі та нові килимки для підлоги.

Під капотом у нового Range Rover від Mansory 620-сильний мотор із максимальним крутним моментом 850 Нм. Від 0 до 96 км/год він розганяє позашляховик за 4,3 секунди.

admin

Наверх