Армія США виділяє майже 700 млн на розробку тактичної електромашини > Gercek Tesisat

Армія США виділяє майже 700 млн на розробку тактичної електромашини

Міністерство оборони США оголосило про виділення 672 млн доларів на розробку та придбання тактичних розвідувальних машин з електричною силовою установкою. Про це повідомляє Army Recognition.

Пентагон опублікував запит на розробку прототипу електричної розвідувальної машини eLRV з можливістю придбати 1485 машин на 672 млн доларів. Проєкт має на меті підвищити мобільність та смертоносність бойових груп піхотних бригад армії США під час розвідки. Машина має стати першою повністю електричною бойовою машиною, щоб відродити в американській армії електричні транспортні засоби.

eLRV має бути сконструйованим таким чином, щоб він мав кілька вдосконалень у порівнянні з Хамві. Всередині автівки має розміститись 6 бійців та їхнє обладнання. Окрім цього eLRV має бути захищеним та зі збільшеною вантажністю для перекидання припасів чи обладнання.

Ключова вимога Пентагону – зниження акустичного та теплового сліду машини, щоб її було складніше виявити. Також майбутній броньовик має зменшити залежність армії США від нафти, мастила та мастильних матеріалів. Завдяки електродвигуну автівка буде підвищену швидкість старту, що важливо у випадку швидкої зміни обставин на полі бою.

Наразі контракт передбачає створення прототипу розвідувальної машини. Прототипи електромобілів для військових вже показували GM Defense, AM General, Oshokosh Defense та інші. Існує також варіант з електричним двигуном броньовика Хамві.

admin

Наверх