ARES Modena показала суперкар на базі Corvette C8 > Gercek Tesisat

ARES Modena показала суперкар на базі Corvette C8

Італійська дизайн-студія та за сумісництвом кузовне ательє, що розробляє та випускає власними силами ексклюзивні автомобілі, на основі американського спорткара Chevrolet Corvette останнього покоління створила модель S1 Speedster. Як заявляє ARES Modena, новинка у кузові «тарга» замінить попередника в кузові «спайдер» та доповнить купе ARES Modena S1 Project. Автомобіль випустять обмеженим тиражем у 24 екземпляри, вартість яких розкриють лише потенційним клієнтам.

Зберігши середньомоторну компоновку зі встановленим за спинками сидінь 6,2-літровим V8, новий S1 Speedster став трохи довшим і ширшим за «базовий» Corvette C8, але зберіг ту ж колісну базу. Машина отримала повністю новий кузов, виконаний із вуглепластику, і не має жодної загальної деталі із моделлю Chevrolet.

Заявлено, що «методика обчислювальної гідродинаміки» дозволила створити оптимізований з погляду аеродинаміки кузов та забезпечити необхідне охолодження вузлів та агрегатів.

 

«Домінантою» салону стали три екрани. Цифрова панель приладів працює спільно з центральним дисплеєм мультимедійної системи, а у пасажира в передній панелі є власний монітор. Варіанти обробки інтер’єру передбачають різні колірні поєднання шкіри та алькантари, але при цьому частина панелей, включаючи центральний тунель, будуть декоровані незабарвленим вуглепластиком.

Про технічні зміни не повідомляється. Передбачається, що ARES Modena S1 Speedster зберіг 502-сильний мотор від Corvette C8, доповнений лише новою вихлопною системою, а все інше – 8-ступінчаста роботизована коробка передач, адаптивні амортизатори Magnetic Ride та інше – у задньопривідного спорткара залишилися тими ж як і у «звичайного» Corvette.

admin

Наверх