Anadolu Isuzu презентував фургон нового класу і 12-метровий електробус > Gercek Tesisat

Anadolu Isuzu презентував фургон нового класу і 12-метровий електробус

Турецький виробник Anadolu Isuzu презентував на виставці IAA Transportation 2022 розвізний електрофургон нового класу. Компактна модель Big-e зовні нагадує підмітальні машини, про що говорить низькорозташована кабіна з великою площею скління. Фургон при цьому володіє містким вантажним відсіком на 4 м куб. і розрахований на перевезення до 1000 кг.

Батареї будуть пропонуватися в трьох варіантах по ємності – на 5, на 10 або 15 кВт.год, а на їх зарядку знадобиться від 3 до 5 годин. Запас ходу сягає 150 км.

Покупець також зможе вибрати один з двох варіантів по максимальній швидкості – 60 або 80 км/год. Big-e адресований насамперед міським кур’єрським службам. Серійне виробництво заплановано на 2024 рік.

Світовою прем’єрою на IAA Transportation 2022 став 12-метровий низькопідлоговий електробус CitiVOLT 12E, оснащений акумуляторними батареями Proterra, які забезпечують запас ходу до 480 км.

На стенді також представлені й інші автобуси Anadolu Isuzu – електричний NovoCITI Volt, модель на природному газі – Kendo CNG, а також «міді» Gran Toro.

admin

Наверх