Alfa Romeo готує надпотужний суперкар > Gercek Tesisat

Alfa Romeo готує надпотужний суперкар

В Alfa Romeo анонсували новий суперкар 6C. Нова модель з’явиться цього року та буде випущена лімітованою серією. Тизери авто з’явилися на сторінці Alfa Romeo у Instagram.

Суперкар Alfa Romeo стане наступником моделей 8C Competizione і 4C. Його назвали на честь спортивних Alfa Romeo 6C, які випускали з 1927 до 1954 року.

Модель анонсували ще у 2018 році, проте розробку суперкара припинили через пандемію коронавірусу. Але все ж таки до проєкту вирішили повернутися.

Інформації про новий Alfa Romeo 6C поки що небагато. Керівник італійського бренду Жан-Філіп Імпарато заявив, що дизайн буде витриманий у дусі знаменитого суперкара Alfa Romeo Tipo 33 Stradale 1967 року. Тизери показують елегантний обтічний профіль. Разом із тим купе отримає великі круглі ліхтарі, як Alfa Romeo 8C Competizione і 4C.

Спочатку планувалося, що суперкар Alfa Romeo отримає 700-сильну гібридну установку. Однак тепер Жан-Філіп Імпарато повідомив, що модель буде бензиновою або електричною – остаточне рішення ще не ухвалили.

Бензиновій моделі пророкують 2,9-літровий турбований V6 від Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Електромобіль може отримати силову установку від Maserati GranTurismo Folgore.

admin

Наверх