Acura переведе свої найпопулярніші моделі на електротягу вже до 2030 року > Gercek Tesisat

Acura переведе свої найпопулярніші моделі на електротягу вже до 2030 року

Acura та її материнська компанія Honda ще нещодавно не поспішали впроваджувати електромобілі у свої модельні лінійки. Але за словами представників компанії, все зміниться з появою Honda Prologue та його престижнішого брата ZDX.

Окрім того, моделі MDX, RDX та TLX зможуть стати електричними вже до кінця десятиліття. Повідомляється, що майбутні електромобілі можуть базуватись на платформі Honda e:Architecture. По суті, ці основні моделі Acura більше не пропонуватимуться як моделі з бензиновим двигуном, а Acura перейде в лінійку переважно електричних автомобілів. Платформа e:Architecture розроблена інженерами компанії Honda.

За попередніми даними, електричний кросовер MDX на новому модульному шасі буде представлено у 2027 році. Окрім того, до кінця 2025 року Acura планує запустити новий компактний кросовер на електротязі. Очікується, що цей автомобіль буде заснований на згаданій вище архітектурі і з’явиться приблизно в той же час, коли теперішня генерація RDX завершить свій життєвий цикл.

Нарешті, TLX, як повідомляється, зазнає оновлення в 2026 році, і очікується, що його замінить електромобіль аналогічного розміру. До цього Acura також має намір випустити електричні ZDX та ZDX Type S, засновані на електричній архітектурі GM Ultium. Очікується, що ці автомобілі та Honda Prologue надійдуть у продаж до кінця 2023 року.

admin

Наверх