Acura натякає на спорткар NSX нового покоління > Gercek Tesisat

Acura натякає на спорткар NSX нового покоління

Acura покаже на виставці в Монтерей новий концепт Performance Electric Vision, який позиціонується як провісник електричної реінкарнації спорткару NSX. Як і виставлений там новий ZDX, шоу-кар розроблений студією дизайну Acura Design Studio в Лос-Анджелесі.

Передня частина Electric Vision із тонкими вертикальними фарами нагадує гоночний прототип Acura IMSA. У концепту злегка загострений «ніс», підкреслений тонкою флуорисцентно-зеленою світлодіодною смугою, й такий самий підсвічений логотип на капоті.

Статус дизайнерського проєкту дозволив Acura не надавати інформацію про силову установку шоу-кару. Крім того, компанія офіційно не підтвердила запуск такого електромобіля у серію. Але він міг би стати чудовою заміною нещодавно знятому з виробництва гібридному спорткару NSX.

Він комплектувався 520-сильною силовою установкою на базі 3,5-літрового двигуна V6 з подвійним турбонаддувом. У версії Type S потужність агрегатів досягала 600 к.с.

Першою моделлю у високопродуктивній електричній лінійці бренду буде новий ZDX Type S, який зможе похвалитися 500 к.с. До 2030 року Acura планує продати 300 000 електромобілів. Значна їх частина носитиме шильдик Type S.

admin

Наверх