Acura показала гіперкар для чемпіонату IMSA > Gercek Tesisat

Acura показала гіперкар для чемпіонату IMSA

Бренд Acura, що належить корпорації Honda Motor, показав гіперкар, підготовлений відповідно до вимог технічного регламенту LMDh (Le Mans Daytona Hybrid). Раніше свої спортпрототипи, для участі в змаганнях гіперкарів Ле-Мана в класі гіперкарів чемпіонату світу з перегонів на витривалість FIA, показали BMW, Cadillac і Porsche. Надалі очікується презентація аналогічних автомобілів Ferrari і Lamborghini. З 2023 року вони братимуть участь у північноамериканському чемпіонаті IMSA SportsCar Championship у класі GTP.

Acura ARX-06 став продовженням серії гоночних спортпрототипів, розробка яких почалася в 1991 року. Нинішня модель – шосте покоління спортивних гіперкарів марки.

Зовнішність боліда розробили дизайнери студії дизайну Acura в Лос-Анджелесі. За технічну сторону відповідали інженери гоночного підрозділу Acura Motorsports і Honda Racing в США. Також у розробці прототипу брали участь фахівці французької компанії Oreca. Зокрема, французи надали своє шасі.

Технічні характеристики Acura ARX-06 поки що не розкриваються. Водночас у компанії повідомили про успішне завершення перших їздових випробувань. Заїзди проходили на гоночній трасі «Поль Рікар». Першими випробувати автомобіль у справі довелося інженеру Honda Performance Development Метту Макмеррі і гонщику Wayne Taylor Racing Рікі Тейлору.

Гоночний дебют Acura ARX-06 відбудеться в 2023 році, в десятому сезоні IMSA SportsCar Championship. Гіперкар отримають команди Wayne Taylor Racing і Meyer Shank Racing, що представляють японську марку в північноамериканському чемпіонаті.

admin

Наверх