ABB E-Mobility інвестувала у британський стартап із зарядки електромобілів > Gercek Tesisat

ABB E-Mobility інвестувала у британський стартап із зарядки електромобілів

ABB E-Mobility інвестувує у лондонській стартап Switch EV. За повідомленням ABB, у Switch EV є система, яка призначена для забезпечення глибокого розуміння всього процесу зарядки – від зв’язку між електромобілем і зарядним пристроєм та між зарядним пристроєм і серверною частиною до інтеграції в мережу для інтелектуальної зарядки та програм V2G.

Швейцарці набувають міноритарного пакета акцій постачальника послуг зарядки, що спеціалізується на цифрових рішеннях, суму якого сторони домовилися не розголошувати. Своїми інвестиціями швейцарці хочуть доповнити свій асортимент інтелектуальних та мережевих рішень для заряджання та, таким чином, «сприяти створенню безшовної екосистеми для заряджання електромобілів». Група також сподівається на нові бізнес-моделі цифрових Switch рішень.

Зокрема, Switch створила операційну систему зарядних пристроїв під назвою Josev та хмарну платформу управління зарядними пристроями (Switch-Plattform), повністю засновану на останніх стандартах відкритих протоколів зв’язку, таких як ISO 15118-2/-20 та OCPP 2.0.1.

За словами Даніеля Аларкон-Рубіо, директора з цифрових технологій в ABB E-Mobility, інтегрована система Switch у поєднанні з інтелектуальними та підключеними зарядними рішеннями ABB має винятковий потенціал для покращення та реструктуризації екосистеми зарядки електромобілів.

ABB є одним з основних гравців в індустрії зарядної інфраструктури та пропонує широкий спектр продуктів для легкових та вантажних автомобілів, від домашніх зарядних пристроїв до HPC для автозаправних станцій. Згідно з їхніми заявами, швейцарці вже продали більше мільйона зарядних пристроїв на більш ніж 85 ринках, у тому числі близько 50 000 зарядних пристроїв постійного струму.

admin

Наверх