ABB E-mobility поставила мільйонну зарядку для електромобілів > Gercek Tesisat

ABB E-mobility поставила мільйонну зарядку для електромобілів

Компанія ABB E-mobility оголосила про поставку свого мільйонного зарядного пристрою для електромобілів. Завдяки присутності на більш ніж 85 ринках, запуск нового виробничого цеху ABB E-mobility площею 16 000 м2 у Вальдарно, Італія, вартістю $30 млн у 2022 році завершив подвоєння виробничих потужностей компанії за останні два роки.

Сучасний виробничий майданчик встановив новий стандарт для галузі, виробляючи один швидкий зарядний пристрій постійного струму кожні 20 хвилин завдяки семи виробничим лініям і дозволивши компанії продовжувати виняткове зростання, якого вона досягла в останні роки.

На додаток до свого об’єкта у Вальдарно, компанія ABB E-mobility продовжила своє розширення по всьому світу. Раніше компанія оголосила про початок виробництва на своєму новому виробничому об’єкті в США і має намір виробляти до 10 000 зарядних пристроїв щорічно для громадської зарядки, шкільних автобусів і автопарків. У 2022 році також значно зросла частка ABB E-mobility у великому китайському постачальнику зарядних послуг Chargedot.

admin

Наверх