73-річний класичний Willys врятували з сараю, що розвалився > Gercek Tesisat

73-річний класичний Willys врятували з сараю, що розвалився

На одній із ферм у штаті Кентуккі (США) знайшли класичний джип Willys 1950 року випуску. Автомобіль був придбаний новим та активно використовувався власниками протягом багатьох років. Згодом його поставили у сарай і забули на кілька десятиліть.

Онук власника ферми разом із своїм сином вирішили забрати та відновити культовий джип. Але на них чекав неприємний сюрприз. Сарай, у якому був Willys, обвалився. Для того, щоб звільнити машину, чоловікам довелося прибрати колоди, дошки, металеві труби, мотки колючого дроту та інший мотлох, який перешкоджав доступу до авто.

Після кількох годин наполегливої ??праці їм все ж таки вдалося звільнити з полону автомобіль. За винятком погнутої рами та розбитого вітрового скла Willys не отримав більше жодних пошкоджень. На буксирі джип доставили на найближчу автомийку, після чого стали видно датчики та оригінальна інструкція на передній панелі.

Чоловік розповів, що пам’ятає цей джип ще робочим. У дитинстві батько та дід дозволяли йому кататися на цьому Willys територією ферми. Саме на ньому він навчився водити та полюбив автомобілі. Тепер він має намір повернути до життя цей джип, щоб ще й його онуки змогли покататися на ньому.

admin

Наверх