Ілон Маск назвав головного конкурента Tesla > Gercek Tesisat

Ілон Маск назвав головного конкурента Tesla

Як виявилось, головним суперником Tesla є не європейські, а китайські виробники. Ілон Маск вважає, що саме компанії з Китаю є справжніми конкурентами, оскільки вони «працюють старанніше та розумніше», як заявив гендиректор американського виробника електрокарів. Він похвалив китайців та зазначив, що відчуває жорстку конкуренцію з боку виробників з Піднебесної. Як вважає Ілон Маск, існує велика ймовірність, що розробники з Китаю займуть друге місце у світі в перспективному сегменті електромобілів, що розвивається. Однак, про яку саме компанію йдеться, поки що незрозуміло. Американський підприємець і мільярдер наголосив, що найбільш конкурентним ринком у світі, на його думку, зараз є КНР.

Щодо компаній із США, то він вважає, що вони не можуть стати конкурентом для Tesla. Китайський автопром зробив крок далеко вперед за останні роки, що підкреслює заяву Маска про його вплив на світовому ринку. Глава «Тесла» також наголосив, що до штату компанії беруть висококласних фахівців з Китаю, яких вдається переманювати до себе. Зазначимо, що протягом багатьох років Tesla була лідером на зростаючому ринку сталої мобільності. Популярний бренд, яким керує Ілон Маск, досяг видатних показників продажів у США, Європі та на інших ринках, де електромобілі вже відіграють провідну роль. Tesla Model 3 та Tesla Model Y лідирують у рейтингу продажу електромобілів. З популяризацією електрокарів багато виробників почали активно освоювати конкурентний сегмент.

Останнім часом найбільше електрокарів почали реєструвати саме у Китаї. Автопром Піднебесної показав, що він має великий потенціал для того, щоб стати лідером на світовому ринку електромобілів. Яскравим прикладом є бренди електромобілів BYD, NIO, Aiways та Xpeng. Через конкуренцію Ілон Маск змушений знижувати ціни на автомобілі «Тесла».

admin

Наверх