Ізраїльська StoreDot показала технологію екстремально швидкої зарядки > Gercek Tesisat

Ізраїльська StoreDot показала технологію екстремально швидкої зарядки

StoreDot, ізраїльський розробник технології екстремально швидкої зарядки (XFC) акумуляторів для електромобілів, провів публічну демонстрацію своїх можливостей, зарядивши повноцінний акумулятор електромобіля лише за 10 хв. StoreDot сподівається надати технологію зарядки, яка зможе заряджати електромобілі на 160 км за 5 хв до 2024, до 3 хв до 2028 та до 2 хв до 2032 року.

На демонстрації був представлений осередок розміром 300?100 мм, вироблений китайським партнером StoreDot, компанією EVE Energy, який заряджається протягом 10 хв, що перевищує цільовий показник ємності від 0% до 80%, встановлений для демонстрації. Батарея підтримувала швидкість заряджання, що дозволяє збільшувати дальність дії на 160 км кожні 5 хв заряджання.

StoreDot, заснована у 2012 році, працює з такими великими партнерами та інвесторами, як Volvo, BP Ventures, венчурний підрозділ британської багатонаціональної нафтогазової компанії BP plc, Daimler AG, виробник автомобілів Mercedes Benz та південнокорейська Samsung Ventures, щоб усунути деякі з найбільших перешкод на шляху масового впровадження електромобілів, а саме занепокоєння водіїв про те, що батарея розрядиться, перш ніж вони зможуть дістатися місця призначення. Згідно з базою даних Start-Up Nation Central, компанія залучила близько $190 млн фінансування.

Протягом десятиліття StoreDot розробляє технології акумуляторів на основі іонів літію з використанням наноматеріалів та органічних та неорганічних сполук, які забезпечують надшвидку зарядку для мобільних та промислових ринків. Компанія заявляє, що цей процес перевизначає хімічний склад звичайних літій-іонних акумуляторів, скорочуючи час заряджання електромобілів з годин до хвилин. Цей прорив досягається насамперед шляхом заміни графіту в аноді елемента наночастинками металоїдів, такими як кремній, для розв’язання основних проблем безпеки, терміну служби та набухання елемента в процесі заряджання.

Генеральний директор StoreDot.

Технологія акумуляторів розроблялася протягом 3 років і підкріплена 12 патентами на конструкцію елементів, програмне забезпечення та самовідновлювальну систему, яка дозволяє батареям відновлюватися під час використання.

У 2019 році StoreDot використала свою технологію XFC, щоб продемонструвати повну зарядку двоколісного електромобіля у режимі реального часу за п’ять хвилин. Через рік продемонструвала п’ятихвилинну зарядку комерційного дрону. Компанія також раніше демонструвала надшвидкий час зарядки для телефонів та скутерів.

admin

Наверх