У Volkswagen розповіли, що попит на електромобілі в Європі знизився > Gercek Tesisat

У Volkswagen розповіли, що попит на електромобілі в Європі знизився

У Volkswagen заявили, що через високі ціни на енергоносії у Європі падає попит на електроавтомобілі. Однак у США навпаки росте, що компенсує низьку статистику продажів на іншому континенті.

Гендиректор підрозділу компонентів VW Томас Шмалл зазначив, що північноамериканський ринок «розвивається трохи швидше, ніж ми очікували в останні місяці». Причиною цьому став закон про зниження інфляції в США.

Також він спрогнозував, що попит у Європі має відновитися у середньостроковій та довгостроковій перспективі.

Видання Bloomberg відмітило, що доступність електромобілів залишається ключовим питанням, оскільки витрати на сировину і батареї залишаються високими, а споживачі стикаються з високими цінами на електроенергію та інфляцією.

Тож у компанії шукатимуть альтернативні хімікати акумуляторів, які можуть запропонувати меншу ефективність, але меншу вартість в умовах зростання цін на нікель і кобальт. За словами Шмалла, альтернативи можуть з’явитися на ринку вже у 2026 році.

«Це означає менші батареї, тому що великі батареї в маленьких автомобілях коштують високо», – сказав Шмалл.

Він додав, що в середньому власник електроавтомобіля проїжджає 40 кілометрів на день, тож йому не потрібен запас ходу у 500 кілометрів.

admin

Наверх