У США хочуть заборонити продажу нових електрокарів > Gercek Tesisat

У США хочуть заборонити продажу нових електрокарів

Поки Каліфорнія і Нью-Йорк прагнуть заборонити продаж нових авто з ДВЗ, один з американських штатів хоче рухатися в протилежному напрямку. Зокрема, у штаті Вайомінг розглядають резолюцію, яка закликає до поетапного припинення продажів нових електромобілів до 2035 року.

Спільна резолюція, про яку йдеться, отримала підтримку членів палати представників та сенату штату. Як зазначається, нафтогазова промисловість Вайомінг створила «незліченну кількість» робочих місць і приносить значний дохід до казни. При цьому відсутність необхідної зарядної інфраструктури в регіоні унеможливить широке використання електромобілів, і зростаюча кількість електроавто на дорогах вимагатиме від штату будівництва величезної кількості нових електростанцій.

У зв’язку з цим автори резолюції закликають жителів та підприємства добровільно обмежити продаж та купівлю електромобілів та повністю відмовитися від них до 2035 року.

Втім, навіть якщо резолюцію буде прийнято, обмеження на продаж електрокарів буде символічним, зазначають експерти.

«Можна навіть сказати, що це жарт, але очевидно, що це дуже серйозне питання, яке заслуговує на публічне обговорення», – заявив один із співавторів документа.

admin

Наверх