У Німеччині представили найшвидший і найдорожчий Mercedes-AMG G63 > Gercek Tesisat

У Німеччині представили найшвидший і найдорожчий Mercedes-AMG G63

Тюнінг-ательє Mansory презентовано свій черговий екстравагантний проєкт. На цей раз німці доопрацювали Mercedes-Benz G-Class. Подробиці авто розкрили на офіційному сайті Mansory.

В основі Mansory Algorithmic Fade взяли заряджений 585-сильний Mercedes-AMG G63. Нові турбіни та ще низка доробок підняли потужність 4,0-літрового V8 твін-турбо до 850 к.с. Тепер позашляховик розганяється до 100 км/год за 3,5 секунди, а його максимальна швидкість обмежена на 250 км/год. Це найшвидший G-Class.

Тюнінг «Геліка» від Mansory також включає радикальну зміну дизайну. Mercedes-AMG G63 отримав нову решітку радіатора, карбоновий капот з повітрозабірниками та спойлер на дах. На додаток, передбачені обвіс та розширювачі арок, а також 24-дюймові ковані диски з низькопрофільними шинами. Покупцям запропонують дуже нестандартні варіанти фарбування авто.

Салон Mercedes-Benz G-Class оздоблений бірюзовою шкірою, алькантарою та карбоном. На другому ряду встановили два окремі крісла. Оригінальна деталь – підсвічування стелі у вигляді зоряного неба, як у Rolls-Royce.

Mansory Algorithmic Fade випустять лімітовану серію. Його ціну ще не озвучили, але, напевно, вона перевищить 500 тисяч євро.

admin

Наверх