У Мережі вперше показали салон оновленої Hyundai Sonata > Gercek Tesisat

У Мережі вперше показали салон оновленої Hyundai Sonata

Hyundai у 2023 році почне продавати оновлену Hyundai Sonata. Фотошпигуни вперше зуміли сфотографувати салон цієї новинки та показали його в Мережі.

Дорожні випробування оновленої Hyundai Sonata ведуться вже кілька місяців. Але тільки тепер ми можемо з вами побачити, яким буде салон цього авто.

Нова Sonata (вона носить кодове заводське позначення DN9) побудована на старій платформі, але має зовсім новий дизайн. Тобто фактично про оновлення взагалі не йдеться, оскільки це буде нова модель.

Sonata восьмого покоління продається не так добре, як очікували боси компанії Hyundai. Тому оновлена версія виглядатиме зовсім інакше. І вона до того ж отримає нове обладнання та сучасні технології.

Судячи з шпигунських фотографій, які раніше потрапили до Мережі, у нової Sonata буде значно перероблена передня частина з новою радіаторною решіткою, новим бампером і новими фарами. Ззаду також зміни будуть дуже помітними.

У лінійці двигунів, мабуть, відбудуться зміни, але які конкретно ще не відомо. Не виключено, що з’явиться версія із гібридною силовою установкою.

admin

Наверх