У Китаї почалися продажі пікапа Changan Lantazhe > Gercek Tesisat

У Китаї почалися продажі пікапа Changan Lantazhe

У Китаї стартує продаж нового середньорозмірного повнопривідного пікапа Changan Lantazhe. Він вже доступний для замовлення за ціною від 99 900 юанів, це трохи більше 14 тисяч доларів США за актуальним курсом.

Зовні Changan Lantazhe схожий на Toyota Tundra – частково через велику решітку радіатора, фари у вигляді блоків, високого капота і великої кількості хромованих деталей. Загалом він виглядає досить сучасно.

Довжина пікапа у базовому виконанні становить 5350 мм, ширина – 1980 мм, а висота – 1875 мм. Що ж до колісної бази, то вона сягає 3180 мм. Тим часом подовжена версія має габарити 5600х1930х1865 мм при колісній базі 3430 мм.

У чотиримісному салоні Changan Lantazhe є шкіряне оздоблення і два об’єднані 12,3-дюймові дисплеї, один з яких виконує роль цифрової панелі приладів, а інший служить для управління інформаційно-розважальною системою, що працює на базі восьмиядерного процесора MT8666.

Changan Lantazhe має два варіанти силової установки: бензинову та дизельну. Першу це 2,0-літрова «турбочетвірка» потужністю 233 кінські сили, що працює у парі з шестиступінчастою «механікою» або восьмиступінчастим «автоматом», а другу – 2,0-літровий турбодизель виробництва Great Wall потужністю 163 к.с.. Останній працює спільно з механічною коробкою передач.

admin

Наверх