У Каліфорнії перейшли на цифрові автомобільні номери > Gercek Tesisat

У Каліфорнії перейшли на цифрові автомобільні номери

У Каліфорнії офіційно перейшли на цифрові автомобільні номери. Компанія Reviver, що випускає електронні держномери для транспортних засобів, оголосила, що дослідна експлуатація пройшла успішно, і тепер кожен житель штату може вибрати цифрові номерні знаки під час реєстрації нової машини або замінити звичну металеву пластину водонепроникним дисплеєм зі щомісячною абонентською платою від 20 до 25 доларів.

Тести цифрових номерних знаків запустили в США майже п’ять років тому, а тепер у Каліфорнії прийнято законопроект, який дозволяє використовувати як держномери електронні пристрої, які «відповідають певним критеріям». Поки що єдиний виробник подібних реєстраційних знаків – Reviver.

У водіїв, які прагнуть бути на вістрі технологій, є два варіанти: замовити цифровий номер із живленням від батареї або з дротовим підключенням. У першому випадку абонентська плата становитиме 19,95 долара на місяць, і за ці гроші виробник забезпечить покупця змінним акумулятором із терміном служби п’ять років. Дротовий електронний номер коштує 24,95 долара на місяць, і для нього обов’язкове професійне встановлення та підсвічування.

Переваги цифрових номерів – можливість трансляції реклами під час зупинок та стоянок транспортного засобу, індикація про те, що машина викрадена (на запит власника), а також можливість візуальної персоналізації. Крім того, в номер вбудований GPS-трекер, що дозволить власнику бачити місцезнаходження машини.

Поки що електронні номери дозволені на продаж у чотирьох штатах – Каліфорнії, Мічигані, Арізоні та Техасі. На різних стадіях ухвалення нової технології знаходяться ще десять американських штатів.

admin

Наверх