У електропікапів Ford та GM вже цього року з*явиться конкурент > Gercek Tesisat

У електропікапів Ford та GM вже цього року з*явиться конкурент

Компанія RAM, що входить до концерну Stellantis, продовжує підігрівати інтерес до розробки повністю електричного пікапа під назвою 1500, який з’явиться у продажу у 2024 році. При цьому до кінця цього року спеціалісти представлять перший концепт майбутньої новинки. Про це заявив генеральний директор бренду Майк Коваль у рамках Нью-Йоркського автосалону. Крім того, топ-менеджер розповів, що при розробці «батарейної» вантажівки інженери враховуватимуть побажання майбутніх покупців.

При створенні першого прототипу електропікапа інженери спираються на відгуки, які отримують автолюбителів під час офіційних заходів. Електропікап RAM стане прямим конкурентом Ford F-150 Lightning, електричного Hummer EV, а також Rivian R1T та Tesla Cybertruck. Незважаючи на те, що новинка з’явиться на ринку набагато пізніше за своїх конкурентів, у RAM вважають, що у них буде більше часу, щоб створити більш конкурентоспроможну і привабливу модель.

Про майбутній електропікап відомо зовсім небагато. Очікується, що RAM 1500 збудують на платформі STLA Frame, яку розробили спеціально для вантажівок та позашляховиків. Розміри дозволяють встановити акумуляторну батарею потужністю до 200 кіловат годин, яка дозволить забезпечити до 800 кілометрів пробігу без підзарядки. За попередніми даними, новий електропікап буде приводитись до руху силовою установкою потужністю від 201 до 443 кінських сил.

Першу версію RAM 1500 розробники обіцяють представити до кінця 2022 року.

admin

Наверх