Унікальні автографи Кларксона і Top Gear продадуть для допомоги ЗСУ > Gercek Tesisat

Унікальні автографи Кларксона і Top Gear продадуть для допомоги ЗСУ

Український сайт TopGir виставив на аукціон ексклюзивні автографи Кларксона, Мея і Хаммонда. Що в Україні тільки не продавали задля коштів для ЗСУ, але такого ще не було! Унікальність саме цього артефакту полягає в тому, що він датується 2013-м роком, коли Top Gear завітали до України напередодні тимчасової окупації Криму.

Тоді (всього за кілька місяців до подій у Криму) британці відвідали Ялтинський палац та проїхались на авто Балаклавською базою підводних човнів. Після цього, за іронією долі, Джеремі та його команда попили пивка у Миколаєві, коли про Віталія Кіма тоді ще ніхто не чув.

Оскільки візит британців не афішувався, фактично саме вітчизняний TopGir став одним із перших, хто розповів про їх візит. Сама зустріч відбулась у селі Митниця, в 30-ти кілометрах від Києва, біля українського ресторану.

Під час візиту до Києва топгіровці покатались на Чайці, яку навесні 2022-го року розбомбили самі знаєте хто. Потім Топ Гір вирушив до Чорнобиля. А як ти знаєш, саме ЧАЕС стала однією із перших точок, куди зайшли росіяни після повномасштабного вторгнення. Отож, якщо подивитися на маршрут руху британців наприкінці 2013-го року, виходить, що майже всі локації, де вони були – у той чи інший спосіб постраждали від навали орків. Утім вцілила частина історії – автографи всіх ведучих Top Gear. Останні просто дивом встигли зафільмувати Україну у тому вигляді, до якого звикли всі ми, українці.

До речі, з початком війни Джеремі Кларксон вельми грубо висловився у бік путіна і зрештою взявся за допомогу Україні: пікапами і гуманітаркою. Втім не лише цим він і його команда допомогли і допомагають Україні – кошти, отримані з продажу цих автографів підуть на придбання пікапу для для піхотинців в/ч А7085, який завезуть браві хлопці з благодійного фонду Територія Життя, а також на купівлю дечого корисного для 241-ї бригади.

Отож, якщо ти хочеш взяти участь у розіграшу ексклюзивного набору автографів, достатньо задонатити 100 гривень одним платежем (!). Можеш більше – не питання. У такий спосіб ти збільшиш свої шанси на виграш і, звичайно, допоможеш зібрати кошти на придбання автомобіля та амуніції.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ –>

admin

Наверх