Унікальний спорткар Porsche без ручок та фар показали на відео > Gercek Tesisat

Унікальний спорткар Porsche без ручок та фар показали на відео

Компанія Porsche показала в русі унікальний спорткар Porsche 968 L’Art без ручок і фар. Він створений у співпраці з французьким брендом вуличного одягу L’Art De L’Automobile і є значно переробленим Porsche 968. Тепер це родстер з оригінальним кузовом і салоном. Виглядає спорткар досить концептуально, хоча саме такого ефекту автори проекту й намагалися досягти. Наприклад, він позбавлений звичних дверних ручок та фар – їх роль виконують світлодіодні смужки по краях бампера.

968 L’Art – це спільний проект французького streetwear-бренду L’Art De L’Automobile, його засновника Артура Кара та Porsche. Родстер побудований на базі Porsche 968, від якого відрізняється оригінальним дизайном кузова та салону.

Наприклад, задня частина тут оформлена в стилі класичного Speedster, а від фар залишилися одні рудиментарні заглиблення на кузові. Усередині – виготовлений на замовлення секундомір TAG Hauer, крісла-ковші Recaro з оббивкою зі шкіри ECCO Leather, а також кастом-аудіосистема Bose.

Родстер створений як експеримент до 30-річчя оригінального 968-го і існує в єдиному екземплярі. За словами Артура Кара, він спробував об’єднати світи автомобілів та вуличного одягу. І навіть концепцію використав таку ж, як для streetwear: стиль ретро з нальотом сучасності.

Взагалі, Кар давній фанат Porsche. Він із трепетом згадує свою першу поїздку на Porsche 965 Turbo Leichtbau, обожнює «механіку» і любить проводити час за кермом 911 GT2 RS.

admin

Наверх