Універсал Mitsubishi Lancer EVO IX перетворили на 917-сильного монстра > Gercek Tesisat

Універсал Mitsubishi Lancer EVO IX перетворили на 917-сильного монстра

Mitsubishi Lancer EVO IX є одним із небагатьох спортивних автомобілів, який ідеально поєднує в собі доступність та неймовірний потенціал. Цю модель неодноразово допрацьовували тюнери, перетворюючи на справжніх монстрів.

Представлений екземпляр також пройшов через руки майстрів тюнінгу. Основну увагу фахівці приділили силовій установці універсалу. Вони оснастили модель 2005 року випуску 2,2-літровим двигуном Manley з турбонаддувом. Він працює у парі з секвентальною п’ятиступінчастою коробкою передач та системою повного приводу і видає колосальні 917 к.с. потужності.

Але одним силовим агрегатом обмежуватись не стали. На автомобіль також встановили підвіску Whiteline, виготовлений на замовлення трубчастий підрамник та карданний вал із вуглецевого волокна від DSS0. Всі труби, що йдуть від колектора впуску через систему інтеркулера, замінили на титанові. Турбокомпресор теж зроблено на замовлення.

Тюнери трохи підкоригували і салон універсала, додавши йому унікальних характеристик. Серед них сидіння Recaro Sportster зі спинками з вуглецевого волокна Carobetics, модернізована стереосистема і нова система управління основними функціями машини. Відомо, що власник доопрацьовував цей Lancer EVO IX протягом трьох років, щоб зробити його ідеальним.

admin

Наверх