Український виробник виготовив новий бензовоз > Gercek Tesisat

Український виробник виготовив новий бензовоз

Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» замовила на заводі спецтехніки «Техкомплект» новий автопаливозаправник на базі вантажного шасі Iveco Trakker AD380T41. Про це повідомляє прес-служба заводу «Техкомплект».

«З 2017 р. наш завод має власне виробництво автоцистерн, які можуть мати об’єм в диапазоні від 4 до 20 куб м і монтуватись на вантажні шасі з GVW 7-30 тонн. Але до недавнього часу на нашому виробництві цистерни, що виготовлялись протягом 5 останніх років, мали найбільший об’єм 12 куб м».

Зазначається, що новий автопаливозаправник має 3-секційну цистерну, яка може перевозити 15 куб м світлих нафтопродуктів із щільністю 860 кг/м3. Оскільки автоцистерну розраховано на великий обсяг ПММ, конструкція цистерна має передню та задню стінки опуклої еліптичної форми.

«Ще одна яскрава «фішка» нового автопаливозаправника – цистерну поділено на 3 секції, і за допомогою цього бензовоза будуть возити у двух секціях дизельне паливо, а у третій секції – бензин. І тому в конструкції паливозаправника передбачено одразу 2 системи для обліку та роздачі дизпалива та бензину».

admin

Наверх