Україна повернула контроль габаритно-вагових норм для вантажівок та фур > Gercek Tesisat

Україна повернула контроль габаритно-вагових норм для вантажівок та фур

В Україні відновлюють контроль за дотриманням габаритно-вагових норм (ГВН). Порушникам загрожують штрафи до 51 тис. гривень. Про це повідомляється на сторінці Укртрансбезпеки у Facebook.

В умовах війни габаритно-ваговий контроль став дуже актуальним. Справа в тому, що після закриття морських портів експорт іде через Румунію або Болгарію, а тому суттєво збільшилося навантаження на дороги південних регіонів і особливо Одеської області.

Недотримання ГВН автоперевізниками стало масовим, що не найкраще відображається на дорожньому покритті й ускладнює дорожній рух.

Із цієї причини було вирішено відновити габаритно-ваговий контроль в Україні, причому особливу увагу приділять трасі М-15 Одеса-Рені. Біля пункту пропуску «Маяки-Зручне» почне працювати пост габаритно-вагового контролю. Для прозорості роботи він оснащений системою відеоспостереження, а інспектори здійснюватимуть фото- та відеофіксацію своєї роботи за допомогою нагрудних камер.

Нагадаємо, що штрафи за порушення ГВН в Україні становлять від 8500 до 51 000 гривень. Також віднедавна на дорогах з’явилися комплекси автоматичного габаритно-вагового контролю.

admin

Наверх