Україна отримала зі Швеції унікальні автомобілі швидкої допомоги > Gercek Tesisat

Україна отримала зі Швеції унікальні автомобілі швидкої допомоги

Сьогодні багато країн активно допомагають Україні автомобілями швидкої допомоги. Нещодавно до нас прибули три досить цікаві машини зі Швеції. Дві з них побудовані місцевим кузовним ательє Nilsson, яке було утворено ще у 20-ті роки. минулого століття і працює переважно із автомобілями марки Volvo.

В даному випадку це «швидка» на базі Volvo V70, етапна модель Nilsson, що дебютувала у 2010 році. Вона відрізняється надбудовою із ступінчастою бічною віконною лінією.

Габаритна довжина становить 5878 мм, ширина 1861 мм та висота 2189 мм. Споряджена маса – 2300 кг, а повна – 2900 кг. У рух повнопривідну машину приводить 2,4-літровий двигун D5 (Євро 5) потужністю 215 к.с., що працює у парі з автоматичною КП.

Що ж до третього автомобіля швидкої допомоги, то він виконаний на базі Mercedes-Benz E-Class третього покоління (W211) відомим німецьким кузовним ательє Binz.

Всі ці «швидкі», заповнені медикаментами, були передані шведською службою порятунку Garage 104, а спонсором виступила компанія WIBAX, яка займається розробкою, виробництвом, зберіганням та продажем різних рідких хімічних продуктів, у тому числі біопалива. На даний момент один з автомобілів передано до тероборони, а два інших працюють у медзакладах Львова та Харкова.

admin

Наверх