Тюнери з Manhart прокачали Range Rover Sport > Gercek Tesisat

Тюнери з Manhart прокачали Range Rover Sport

Тюнінг-ательє Manhart з німецького Вупперталя, що здобуло широку популярність завдяки доробкам високопродуктивних автомобілів різних марок, представило новий проект на базі Range Rover Sport.

Фахівці ательє доопрацювали позашляховик у версії P530. Його кузов пофарбували у чорний глянцевий колір та доповнили золотими наклейками з логотипами Manhart. В аналогічному відтінку виконали 24-дюймові ковані колісні диски Forged Line та додали акцентів на бамперах. Вікна затонували.

Знімки салону доопрацьованого Range Rover Sport тюнери не опублікували, але зазначили, що в оздобленні використовуватиметься шкіра та алькантара чорного та золотого кольорів. Під капотом авто встановлено 4,4-літровий бітурбований двигун V8 від BMW, віддачу якого збільшили на 120 к.с до 641. Крутний момент зріс з 750 до 890 Нм.

Таких показників було досягнуто за рахунок переналаштування тюнерами ECU та видалення бензинових сажевих фільтрів. Також позашляховику замінили вихлопну систему та модернізували підвіску. Manhart готовий випустити десять екземплярів таких авто. Вартість буде озвучена потенційним покупцям.

admin

Наверх