Троє з десяти нідерландців виїжджають до сусідніх країн для заправки авто > Gercek Tesisat

Троє з десяти нідерландців виїжджають до сусідніх країн для заправки авто

Троє з десяти нідерландських автомобілістів заправляють свої автомобілі перетнувши кордон, щоб скористатися пальним за нижчими цінами в Бельгії та Німеччині, передає портал Dutchnews.nl.

При цьому згідно з опитуванням, проведеним ANP/LocalFocus у співпраці з Kieskompas, у прикордонній провінції Лімбург п’ять із шести водіїв залишають країну, щоб заощадити на

«Третина з опитаних 3 тис. нідерландців, опитаних Kiescompas, заявили, що купували бензин у сусідній Бельгії чи Німеччині. Майже три чверті мешканців Лімбурга зробили це за останній місяць, тоді як у Норд-Брабанті (46 відсотків) та Зеландії, які межують із Бельгією, ці цифри склали 46% та 43%», – пише видання.

У північних провінціях цифри були нижчими, але 10% жителів Норд-Холланда та Флеволанда заявили, що перетнули кордон у пошуках дешевшого бензину.

На початку червня уряд Німеччини знизив податки на бензин та дизельне паливо, що певною мірою стабілізувало ціни у ФРН та зробило перспективу заправки для сусідів привабливішою.

За даними автомобільної організації ANWB, ціни на бензин у Нідерландах одні з найвищих у Європі, вищі лише у скандинавських країнах, Греції та Ісландії. Станом на 1 липня 2022 року один літр бензину коштував 2,04 євро в Бельгії і 1,89 євро в Німеччині в порівнянні з 2,37 євро в Нідерландах.

admin

Наверх