Суперкар McLaren Artura підготували до гонок > Gercek Tesisat

Суперкар McLaren Artura підготували до гонок

Компанія McLaren представила заміну гоночному 570S GT4.  Як і дорожня версія Artura, купе Artura GT4 у своїй основі має карбоновий монокок McLaren Carbon Lightweight Architecture (MCLA). Машина на центнер легша від 570S GT4 і на 130 кілограмів – серійного автомобіля. Все тому, що тут немає гібридної надбудови, а замість важкої «вісімки» M838 стоїть новий полегшений твін-турбо V6 M630 з кутом розвалу блоку циліндрів 120 градусів.

Коробка передач на Artura GT4 також відрізняється від тієї, що використовується на дорожній версії машини. Місце восьмиступінчастого «робота» SSG з двома зчепленнями зайняла семиступінчаста трансмісія з оптимізованими передавальними числами та вбудованою програмою самодіагностики. Електроніка у новинки – від Bosch Motorsport. Кабельні зборки зроблені модульними для простоти ремонту та обслуговування.

У задню вісь Artura GT4 впроваджено механічний диференціал підвищеного тертя. Порівняно з 570S GT4 покращено охолодження гальм та робота підвіски. Суперкар отримав АБС, що настроюються, і трекшн-контроль, 110-літровий паливний бак з трьома насосами і значний список опцій. Серед них система контролю тиску в шинах, комплекс телеметрії, система запобігання зіткнень і лазерні датчики висоти дорожнього просвіту.

Ну, і обов’язковий атрибут Artura GT4 – новий аеродинамічний обвіс. До нього увійшли оригінальний спліттер, крильця-канарди та капот з вентиляційними прорізами. Антикрило на кормі має сім положень та встановлено на так званих G-пілонах (задні панелі кузова можна зняти без демонтажу крила). Також суперкар оснащений панеллю приладів Bosch DDU, фіксованим кріслом водія, регульованим педальним вузлом і кермом в стилі машин класу GT3. Ціна купе – близько 200 тисяч фунтів стерлінгів.

admin

Наверх