Старувало виробництво пікапу на базі Renault Duster > Gercek Tesisat

Старувало виробництво пікапу на базі Renault Duster

У Бразилії стартувало виробництво нового Renault Oroch 2022. Пікап пройшов фейсліфтинг і надходить у продаж за ціною від 22 500 до 25 000 доларів. Про це повідомляє офіційний сайт Renault.

Автомобіль змінив назву – з нього пропало слово Duster. Втім, це не змінило суть моделі – це, як і раніше, Duster у кузові пікап. Oroch випускають із 2015 року, причому в його основі лежить кросовер першого покоління.

Хоча Renault Duster другої генерації у виробництві з 2018 року новий пікап Oroch так і не випустили, а вирішили оновити вже наявний. Модель 2022 року можна впізнати за зміненими бамперами, оптикою та решіткою радіатора. В топовій версії встановлені 16-дюймові литі диски, а позашляховий пластиковий обвіс став масивнішим.

Салон Renault Oroch зазнав радикальніших змін. Пікап Duster отримав повністю нову передню панель та щиток приладів від старого Renault Captur. У дорожчих варіантах доданий 8,0-дюймовий сенсорний екран мультимедійної системи. У всіх Oroch є система стабілізації ESP.

Базовою залишається 1,6-літрова атмосферна бензинова «четвірка» потужністю 117 к.с. А ось на зміну 2,0-літровим двигуном прийшли 1,3-літрові турбомотори на 154 і 170 к.с. Вони доступні з варіатором, а потужніший варіант – повнопривідний. Вантажність усіх версій пікапа – 680 кг.

admin

Наверх