Стало відомо, які корейські автомобілі першими отримають автопілот третього рівня > Gercek Tesisat

Стало відомо, які корейські автомобілі першими отримають автопілот третього рівня

Вже два роки Honda Motor пропонує клієнтам у Японії в лізинг автомобіль Legend з автопілотом третього рівня, який допускає рух по шосе без втручання водія. Mercedes-Benz свої флагмани S-Class та електричний EQS на експлуатацію з такою системою сертифікував значно пізніше, але компанію цим машинам скоро складуть південнокорейські Genesis G90 та KIA EV9.

Дебют останнього електричного кросовера заплановано на поточний місяць, а Genesis G90 нового покоління у продажу раніше квітня точно не з’явиться, як уточнює Business Korea. Обидві моделі отримають так званий автопілот третього рівня, який дозволяє водієві не торкатися керма і не дивитися на дорогу під час руху шосе зі швидкістю до 80 км/год. Спочатку Hyundai Motor розраховувала випустити новий Genesis G90 ще минулого кварталу, але тоді не могла запропонувати рух без втручання водія зі швидкістю понад 60 км/год, і вирішила відкласти анонс з метою покращення швидкісних характеристик. Під фальшрадіаторними гратами цього седана прописався лідар, який дозволяє розпізнавати перешкоди і визначати відстань до них у різних умовах видимості. Крім того, машина забезпечена множинними камерами та радарами майже з усіх боків кузова.

Кросовер KIA EV9 отримає аналогічні можливості з точки зору автопілота, машина пропонуватиметься з семи-або шестимісним салоном на вибір покупця, причому в останньому випадку «капітанські» сидіння другого ряду можна буде не тільки обертати на 180 градусів навколо вертикальної осі, але і за необхідності складати для формування майже рівної поверхні від отвору дверей багажника до спинок сидінь переднього ряду. Фактично, сидіння другого ряду можна навіть розгорнути «обличчям» до бокових вікон, якщо їх пасажирам так буде цікавіше спостерігати за тим, що відбувається зовні.

Примітно, що Mercedes-Benz намагається утримати лідерство за впровадженням елементів автопілота ще вищого, четвертого рівня. Випущені після липня минулого року седани S-Class та електромобілі EQS можуть оснащуватися системою Intelligent Park Pilot 2, яка дозволяє керувати маневруванням машини на паркінгу при знаходженні водія поза салоном. Для цього достатньо подавати команди через спеціальний додаток на смартфоні. Схоже, з усіх перелічених вище автомобілів з автопілотом третього рівня саме продукція Hyundai Motor обіцяє набути найбільшого поширення, хоча ціни на новинки корейського автопрому поки і не названі.

admin

Наверх