Стало відомо наскільки подорожчали автомобілі в Німеччині за 5 років > Gercek Tesisat

Стало відомо наскільки подорожчали автомобілі в Німеччині за 5 років

За останні п’ять років автомобілі у Німеччині подорожчали в середньому на 19%. Про це свідчать результати дослідження німецької організації ADAC.

Так, якщо п’ять років тому середня ціна нової машини в Німеччині була 44 908 євро, то 2022 року йдеться вже про 53 525 євро. При цьому офіційний рівень інфляції за цей час становив 8%.

В ADAC наголошують, що 19% – це середній показник. Наприклад, вартість компактних машин зросла одразу на 44%, а машини нижнього середнього класу подорожчали на 21%. Цей факт експерти пояснюють тим, що невеликі авто за останні роки отримали нові системи безпеки та мультимедіа, що призвело до зростання цін. Крім того, виробники стрімко скорочують випуск найпростіших моделей.

Наприклад, якщо ще недавно в Німеччині можна було купити Volkswagen Golf з двигуном потужністю 90 к.с. за 20 700 євро, то зараз він доступний лише зі 130-сильним агрегатом за ціною 29 569 євро. Так, Fiat Tipo продавався у версії з мотором 100 к.с.. за 17490 євро. Тепер ця модель доступна як гібрид з мотором потужністю 130 к.с. за ціною 28 490 євро.

Серед інших причин подорожання авто експерти називають проблеми з комплектуючими та нестачу напівпровідників, а також зростання цін на матеріали, які використовуються в автомобільній промисловості.

admin

Наверх