Седан Genesis G90 перетворили на броньовик із захистом від куль та гранат > Gercek Tesisat

Седан Genesis G90 перетворили на броньовик із захистом від куль та гранат

Американська компанія Alpine Armoring представила броньований Genesis G90. Седан захищений за стандартом A9/B6+, тобто має витримати обстріл зі штурмових гвинтівок та підрив ручних гранат.

Genesis G90 пропонує рівень захисту A9/B6+. Теоретично це означає, що седан витримає обстріл патронами 7,62?51 міліметр з суцільнометалевою оболонковою кулею і підрив ручної гранати DM51. Машині посилюють кузов за допомогою броньової сталі та композитів, звичайні стекла змінюють на балістичні, плюс встановлюють куленепробивну пластину за спинками сидінь другого ряду.

Крім цього, компанія Alpine Armoring бронює щит моторного відсіку, днище і навіть колісні арки. За доплату можна отримати стробоскопи із сиреною, додатковий захист від підриву саморобних вибухових пристроїв, електрошокери у дверних ручках та димовий екран. Технічна начинка залишається без змін, але як збільшення маси позначається на динамічних характеристиках седана, невідомо.

Під капотом G90 стоїть бітурбомотор V6 3.5 із двома турбокомпресорами. На звичайному седані цей двигун видає 380 кінських сил і 530 Нм моменту. А на довгобазному G90 LWB ще більше, адже там він доповнений 48-вольтовим електричним нагнітачем e-S/C. Електрична доважка збільшує віддачу на 35 сил, до 415. При цьому G90 LWB йде виключно з повним приводом, а стандартними для нього є багатокамерна пневмопідвіска з автоматичним регулюванням дорожнього просвіту і задня вісь, що підрулює.

admin

Наверх