Розсекречено новий електрокросовер Audi Q6 e-tron > Gercek Tesisat

Розсекречено новий електрокросовер Audi Q6 e-tron

Опубліковано перші рендери Audi Q6 e-tron. Спортивний електрокросовер з’явиться у 2023 чи 2024 році. Про це повідомляє сайт Carscoops.

Рендери створені на основі шпигунських фото Audi Q6 e-tron – електрокар раніше зняли під час тестів. Судячи з рендерів і знімків, дизайн буде виконаний у фірмовому стилі німецької марки.

Зокрема, пластикова заглушка спереду імітує решітку радіатора Audi, а з нею поєднуються розкосі діодні фари. Крила кросовера трохи розширені.

На фото салону можна побачити віртуальну панель приладів і великий сенсорний екран. Також привертає увагу нестандартне чотириспицеве кермо.

В електричній лінійці марки нова модель займе нішу між Audi Q4 e-tron та Q8 e-tron. Відомо, що кросовер збудують на платформі РРЕ, яку також використовуватиме електромобіль Porsche Macan.

Новий Macan, швидше за все, поділиться з Audi Q6 e-tron і силовою установкою. Топовий повнопривідний варіант отримає два мотори загальною потужністю 600 к.с., яке запас ходу перевищить 500 км. Також у планах – 476-сильна версія із запасом ходу понад 600 км.

admin

Наверх