Розкрито зовнішність нового електрокросовера BAIC > Gercek Tesisat

Розкрито зовнішність нового електрокросовера BAIC

Китайська компанія ArcFox, що належить державній корпорації BAIC, запатентувала екстер’єр нового електрокросовера a-E (Alpha-E), який може зайняти місце флагмана у модельному ряді виробника.

Зовнішність автомобіля не викликає подиву, оскільки він виконаний у стандартному корпоративному дизайні. Єдине, що виділяється – це оригінальна вузька оптика, яка надає позашляховику більш спортивного вигляду. Відомо і те, як виглядатиме інтер’єр моделі. Виглядає вона досить мінімалістично, а за весь функціонал відповідає мультимедійна система, що розташована по центру. Фізичні кнопки відсутні.

Технічна частина поки що не розкривається. Проте відомо, що запас ходу на одній зарядці складає близько 600 км. Втім, ми припускаємо, що майбутня новинка отримає двомоторну силову установку від седана Arcfox-S, яка сумарно розвиває 435 кінських сил.

Нагадаємо, що ArcFox був створений корпорацією BAIC як виробник преміальних електрокарів ще в 2017 році. Проте покладені на бренд сподівання не справдилися. Протягом останніх п’яти років компанія тільки розгойдувалася, продаючи невелику кількість автомобілів, що зникають. Наприклад, у ковідному 2020 році було продано 721 машину, і це виявилося навіть більше, ніж реалізували у спокійному 2019-му.

Втім, вже в 2021 році ситуація почала виправлятися, і ArcFox вдалося перевершити результати минулорічної давності аж на 733 відсотки, реалізувавши понад 6 тисяч машин. Результати цього року, напевно, будуть ще кращими, оскільки тільки за період з січня по травень ArcFox продав 4 644 електрокари.

admin

Наверх