Робомобіль «без керма» вперше перевіз пасажирів > Gercek Tesisat

Робомобіль «без керма» вперше перевіз пасажирів

Повністю автономний шатл виробництва стартапу Zoox, дочірньої компанії Amazon, вперше виконав перевезення пасажирів дорогою загального користування, повідомив ресурс Bloomberg.

Згідно з заявою Zoox, її безпілотний електромобіль без кермового колеса перевіз співробітників компанії за маршрутом протяжністю в милю (1,6 км) між двома головними будинками Zoox у Фостер-Сіті (штат Каліфорнія). Тепер шатл регулярно перевозитиме персонал цим маршрутом, поки Zoox не отримає додаткових дозволів регулятора на надання послуг перевезення автономним транспортом для населення.

Стартап зазначив, що вперше автономний транспортний засіб, спроєктований для руху без людського контролю, перевозить пасажирів дорогою загального користування.

Zoox отримав дозвіл на проведення випробувань безпілотних автомобілів у 2020 році. Для того, щоб мати можливість тестувати роботаксі без керма, йому потрібно було отримати додатковий дозвіл регулятора.

Роботаксі Zoox не має традиційних елементів керування – кермового колеса або педалей, і може перевозити до чотирьох пасажирів. За маршрутом у Фостер-Сіті шатл рухатиметься зі швидкістю 35 миль на годину (56 км/год).

admin

Наверх