Представлено шосте покоління Honda CR-V > Gercek Tesisat

Представлено шосте покоління Honda CR-V

У США відбулася презентація Honda CR-V шостого покоління. Кросовер надійде у продаж із кінця літа за ціною приблизно від $30 000. Подробиці авто розкрили на офіційному сайті Honda.

Зовнішній вигляд Honda CR-V зазнав серйозних змін – став соліднішим та стриманішим. На зміну плавним лініям прийшли грані, решітка радіатора стала ширшою, а фари – навпаки, вужчими. Задня частина з ліхтарями у стійках даху має традиційніший вигляд. Кросовер побудований на платформі нової Honda Civic і трохи підріс у розмірах.

Габарити Honda CR-V 2023:

  • Довжина – 4703 мм
  • Ширина – 1866 мм
  • Висота – 1680 мм
  • Колісна база – 2700 мм

Збільшені розміри зробили салон просторішим і пізніше навіть має з’явитися семимісна версія моделі. Об’єм багажника зріс до 745-2166 л.

Місце водія виконане в дусі спорідненого Civic – з горизонтальною передньою панеллю, сконфігурованим віртуальним щитком приладів і 9-дюймовим сенсорним дисплеєм.

Базова комплектація Honda CR-V розширена і тепер включає електропривід крісла водія, функції Android Auto і Apple CarPlay, системи напівавтономного водіння, контролю «сліпих» зон і розпізнавання дорожніх знаків.

Двигуни Honda CR-V залишилися колишніми – модель пропонують з 1,5-літровим 190-сильним турбомотором та 204-сильною гібридною установкою. Втім, згодом лінійку розширить електрична версія.

Кросовер Honda CR-V оснащений варіатором, а привід може бути переднім або повним. Повнопривідні версії вперше отримали набір режимів різних типів дорожнього покриття.

admin

Наверх