Представлений позашляховик Beijing BJ60 з рамою та трьома блокуваннями > Gercek Tesisat

Представлений позашляховик Beijing BJ60 з рамою та трьома блокуваннями

Beijing оприлюднила перші офіційні знімки моделі BJ60. Повнорозмірний позашляховик отримає блокування трьох диференціалів та потужну гібридну версію.

Габарити BJ60 становлять 5020 мм завдовжки, 1955 завширшки і 1925 заввишки при колісній основі 2820 мм. Офіційних подробиць про силові установки моделі немає. Точно з’явиться бензоелектрична версія із розгоном до сотні близько шести секунд та запасом ходу близько 1000 кілометрів. Навряд чи така модифікація буде єдиною у гамі, але, швидше за все, виявиться найпотужнішою.

У позашляховика будуть повний привід, блокування міжосьового та обох міжколісних диференціалів, «повзучий» режим для підтримки мінімальної швидкості на бездоріжжя та їздові налаштування під різні типи покриття під колесами.

Позашляховик взутий у 20-дюймові колісні диски, має світлодіодні фари зі складним візерунком габаритних вогнів. Салон запропонують у дво- та трирядних конфігураціях. Серед опцій є проекційний дисплей, цифрова панель приладів, медіасистема з екраном діагоналлю 12,3 дюйма, амбіентне підсвічування з 256 відтінками, обігрів і вентиляція передніх сидінь.

admin

Наверх