Показано Ford Focus RS у «стилістиці» Mazda RX-7 > Gercek Tesisat

Показано Ford Focus RS у «стилістиці» Mazda RX-7

Британський дизайнер Хизил Салім, який працює в EA Gothenburg над новими інкарнаціями Need for Speed, представив свій новий проєкт – «гарячий» Ford Focus RS. У версії дизайнера хот-хетч оснащено роторним двигуном та широким кузовним обвісом у «стилістиці» Mazda RX-7 RE Amemiya.

Тримоторний гоночний спорткар на базі Mazda RX-7 підготував японський тюнер RE Amemiya. У 1990-х роках він брав участь у серії Super GT. Також компанія випускає кузовні обвіси для RX-7. Деякі з цих елементів британець приміряв на знятий із виробництва Ford Focus RS третього покоління. Він вважається одним із найкращих хот-хетчів минулого десятиліття.

Масивний кузовний обвіс зробив Focus схожим на гоночний болід із максимально заниженою підвіскою. Найпомітніший елемент передньої частини – великий бампер з потужним сплітером та величезними повітрозабірниками у стилі RX-7. Розкосі передні фари – жовтого кольору. У капоті – дві смуги «зябер» для кращої вентиляції двигуна. Бічні дзеркала заднього виду переїхали на розширені передні крила.

Над дверима багажного відділення нависло величезне антикрило. Бампер замінили дифузором з інтегрованими патрубками вихлопної системи, запозиченим у оригінального Mazda RX-7 RE Amemiya. Корпуси задніх ліхтарів пофарбовані у колір кузова, що робить їх менш помітними. На боковинах та антикрилі – спонсорські наклейки. Доповнюють образ шестиспицеві легкосплавні колісні диски від японської компанії Rays.

admin

Наверх