Перший кросовер Ferrari отримав зухвалий тюнінг > Gercek Tesisat

Перший кросовер Ferrari отримав зухвалий тюнінг

Німецьке тюнінг-ательє DMC підготувало пакет модифікацій для кросовера Ferrari Purosangue, що ще не вийшов. Широкий карбоновий обвіс зробив авто ще більш мускулистим. Знімки проєкту було опубліковано на сайті компанії.

Кросовер Purosangue став настільки популярним, що ще до виходу ринку всі екземпляри розкупили заздалегідь. Ferrari навіть довелося припинити приймати замовлення та обмежити виробництво моделі.

Щоб перші покупці Purosangue змогли виділитися перед іншими власниками, а DMC підготували тюнінг-пакет. Він складається з карбонових розширювачів арок та кузовних аеродинамічних елементів. Для презентації тюнери вибрали для кросовера червоний колір і 24-дюймові колісні диски DMC Velocita.

Також DMC додали Purosangue масивне антикрило, виготовлене з вуглеволокна. Всі нові деталі будуть доступні як з матовою, так і глянсовою поверхнею.

Як опції покупці зможуть оснастити Purosangue титановою вихлопною системою виробництва ZESAD GmbH. Вона має систему керування клапаном, яка дозволяє водієві регулювати звук вихлопу.

Нагадаємо, що Ferrari Purosangue оснащується атмосферним 6,5-літровим V12, який видає неймовірні 725 к. с. потужності та 716 Нм крутного моменту. Максимальна швидкість перевищує 300 км/год, а розгін від 0 до 100 км/год займає лише 3,3 секунди.

admin

Наверх