Пальне вроздріб продовжує дешевшати > Gercek Tesisat

Пальне вроздріб продовжує дешевшати

Низка операторів роздрібного ринку за тиждень, який перейшов із минулого року в теперішній (30 грудня – 06 січня), знизили вартість як бензинів, так і дизельного пального (ДП). Про це свідчать дані моніторингу роздрібного ринку Консалтингової групи «А-95».

Зокрема бензин А-95 здешевшав на 1 грн/л у мережах ОККО, WOG, Amic, а також UPG і «Нефтек». На АЗС мережі KLO він втратив 92 коп./л. Найдорожче «п’ятірку» продають у мережах «Нефтек» і «Авіас» – за 53 грн/л, найдешевше – на АЗС UPG, за 49 грн/л.

А-95+ найбільше здешевшав на АЗС «Манго» – на 2 грн/л, найменше – на 42 коп./л – на АЗС KLO. На ОККО і WOG він втратив по 1 грн/л відповідно. Найдорожче А-95+ відпускають на АЗС мережі Socar – за 55,99 грн/л, найдешевше – за 49 грн/л – у мережі Prime, тоді як середня ціна становить 52,49 грн/л.

Що ж до дизельного пального, то найбільше – 2 грн/л – воно втратило на автозаправних станціях мережі «Нефтек». Найменше ДП здешевшало – на 26 коп./л – на АЗС «БРСМ-Нафта». Найдорожче дизпальне продає мережа Socar – за 57,99 грн/л, преміум-мережі ОККО й WOG, а також «Нефтек» тримають ціну на рівні 56 грн/л.

У середньому по країні «п’ятірка» за тиждень, що минув, здешевшала на 50 коп./л, А-95+ – на 62 коп./л, дизпальне – на 10 коп./л.

admin

Наверх