Особлива версія Nissan JUKE Kiiro привнесе привабливу вишуканість у сегмент малих кросоверів > Gercek Tesisat

Особлива версія Nissan JUKE Kiiro привнесе привабливу вишуканість у сегмент малих кросоверів

Информация размещена на правах рекламы:

Спираючись на власний передовий досвід у сфері сміливого дизайну, Nissan запропонує особливу версію свого культового кросовера JUKE під назвою «Kiiro».

Партнерство з кінофраншизою «Бетмен»

З метою популяризації обмеженої серії JUKE Kiiro компанія Nissan запустила рекламне партнерство з Warner Bros. Pictures, щоб підтримати кінематографічний дебют нового фільму з кіноепопеї «Бетмен».

Фільм «Бетмен», прем’єра якого в Україні запланована на 3 березня цього року, поза всяким сумнівом належить до найбільш очікуваних фільмів 2022 року з незмінними головними героями – Брюсом Уейном і Бетменом та улюбленицею фанатів Селіною Кайл (Жінкою-Кішкою). У фільмі «Хрестоносець у плащі» проходить шлях від прагнення помсти до надії. Компанія Nissan вважає, що Nissan JUKE Kiiro виступає втіленням того ж духу, яким супроводжується сповнена відкриттів подорож.

Привабливий дизайн

Ця особлива версія, що завдячує своєю назвою японському слову «Kiiro» («жовтий»), отримає новий для JUKE, надзвичайно сучасний сірий колір кузова Ceramic Grey, контрастом до якого слугуватимуть забарвлені у жовтий колір «Spiced Lemon» декоративні елементи нижньої частини переднього бампера, порогів дверей та заднього бампера.

Разом ці спалахи кольору доповнять дизайн екстер’єру JUKE Kiiro динамічними й провокаційними рисами. Ще одна приваблива деталь – алюмінієва накладка переднього спойлера.

Дизайн 19-дюймових колісних дисків JUKE Kiiro запозичений у топової комплектації Tekna, але в цій моделі вони забарвлені в чорний колір для надання ексклюзивного вигляду.

Дзеркала та кромки даху прикрашає витончений візерунок, а сама лінія даху, зміщеного ближче до задньої частини автомобіля, наче сформована потоком вітру чи під дією швидкості.

Загалом зовнішність JUKE Kiiro виглядає лаконічно, зухвало і водночас привабливо.

Жовті декоративні елементи інтер’єру

Сидіння оббиті еко шкірою сірого кольору Metallic Grey. На додачу до цього нового матеріалу передні й задні сидіння прикрашає жовта декоративна строчка, яку також можна побачити на центральному підлокітнику, центральній консолі, передніх дверях та м’якій оббивці передньої панелі. Завдяки цьому досягається гармонійне поєднання дизайну інтер’єру та екстер’єру. Ексклюзивною ознакою цієї особливої версії слугує алюмінієва пластина, розташована на центральній консолі перед селектором коробки передач.

«З моменту впровадження перших привабливих можливостей для персоналізації оригінального JUKE ми усвідомили, наскільки високо клієнти цінують стиль JUKE і наскільки його характер схильний до грайливих доповнень. Ми хотіли створити особливу версію, яка мала б серйозний, солідніший та впевнений вигляд і разом з тим не була б похмурою чи нудною. Я впевнений, що на JUKE Kiiro очікує значний успіх», – сказав Арно Шарпантьє (Arnaud Charpentier), віцепрезидент Nissan з питань стратегії розвитку продуктів і цінової політики у регіоні AMIEO.

Особлива версія JUKE Kiiro для регіону AMIEO (Африка, Близький Схід, Європа, Океанія) буде випущена обмеженою партією у 5000 одиниць, 40 з яких будуть доступні в Україні, і вийде на ринок після попередніх особливих версій першого покоління JUKE під назвою Kuro (чорний) та Shiro (білий).

Над розробкою дизайну JUKE Kiiro працювала команда європейського дизайн-центру Nissan Design Europe, що базується у центрі Лондона. Саме тут були розроблені обидва покоління лідера сегменту JUKE, а також засновник іншого сегменту від Nissan – кросовер Qashqai.

Не тільки привабливе обличчя

Як і решта автомобілів лінійки, JUKE Kiiro оснащений 3-циліндровим бензиновим двигуном, що вирізняється економічністю в поєднанні з чутливою реакцією. Оснащений турбонагнітачем 1,0-літровий силовий агрегат розвиває потужність 114 к.с., а крутний момент становить 200 Н·м.

Оснащення JUKE включає чимало простих у використанні та інтуїтивно зрозумілих високотехнологічних рішень. До переліку систем безпеки належать інтелектуальна система екстреного гальмування, круїз-контроль з обмежувачем швидкості, інтелектуальна система контролю рядності руху, система попередження про об’єкти, що рухаються ззаду в поперечному напрямку та система запобігання зіткненню з об’єктами в зоні обмеженої видимості, яка попереджає водія про наявність у «сліпій» зоні позаду транспортного засобу.

Мультимедійна система NissanConnect дає змогу використовувати технології Apple CarPlay чи Android Auto для дублювання зображення з екранів улюблених смартфонів на вбудованому сенсорному дисплеї діагоналлю 8 дюймів.

admin

Наверх