Опубліковано перші фото Buick Electra E5 > Gercek Tesisat

Опубліковано перші фото Buick Electra E5

В інтернет потрапили перші фото нового електрокросовера від General Motors. Електричний кросовер мають презентувати найближчими місяцями. Про це повідомляє сайт CarNewsChina.

Новий Buick Electra E5 розсекретили у Китаї, адже саме там у 2023 році налагодять його виробництво. Разом з тим тестові прототипи електрокара не раз бачили в США, тобто модель ввозитимуть до Північної Америки з Піднебесної.

Електрокросовер Buick Electra E5 відрізняється елегантним дизайном з плавними обводами та вираженим «носом». У нього розкосі світлодіодні фари та заглушка на місці радіаторної решітки, а ліхтарі розтягнуті на всю ширину кузова.

Новий Buick Electra E5 побудований на платформі Ultium, як і всі сучасні електрокари General Motors. За габаритами він можна порівняти з рідним Chevrolet Blazer.

Розміри Buick Electra E5:

  • Довжина – 4892 мм
  • Ширина – 1905 мм
  • Висота – 1681 мм
  • Колісна база – 2954 мм

П’ятимісний електромобіль Buick має повну масу 2570 кг. Він оснащений 245-сильним двигуном і може розвинути 180 км/год. Його запас ходу не розголошують, але в аналогічних моделей на платформі Ultium він не менше 400 км.

admin

Наверх