Нові ПДР: платні дороги, електромобілі й велосипедисти-королі > Gercek Tesisat

Нові ПДР: платні дороги, електромобілі й велосипедисти-королі

З 1 листопада 2021 року почали діяти нові Правила дорожнього руху. Ця редакція – наймасштабніша за останні декілька років – включає зміни до знаків, до розмітки, а також сприяє полегшенню розвитку велосипедної інфраструктури.

Нарешті в ПДР відбиті зміни, які ми давно вже бачимо на наших дорогах (приміром, поява електромобілів і зарядних станцій). Крім того, нові Правила показують, куди дорожня інфраструктура рухатиметься далі (наприклад, введені знаки «Платна дорога» й таблички для перехоплювальних паркінгів).

Як водіям, так і велосипедистам відтепер потрібно бути уважнішими. Перші мають звертати увагу на нові знаки та розмітку, яка дозволяє велосипедистам рухатися поруч із моторизованим транспортом.

Другі мусять пам’ятати, що принаймні на початках введення нових правил водіям потрібен «акліматизаційний» період (ми ж із вами не маємо ілюзій, що не всі водії переймають нові Правила з дня їхнього введення, чи не так?).

Про зміни, що відбулися, читайте в нашій пояснювальній статті про нові Правила дорожнього руху, а також про те, коли прописані на папері нововведення відіб’ються на вигляді вулиць наших міст.

admin

Наверх