Новий електричний кросовер KIA помітили у серійному кузові > Gercek Tesisat

Новий електричний кросовер KIA помітили у серійному кузові

Видання Motor1 опублікувало нову серію шпигунських знімків майбутнього серійного електричного кросовера KIA EV9. На нових фото прототип виглядає практично готовим до виробництва. Кузов автомобіля все ще закривають тканинні панелі, але камуфляжної плівки під ними немає. Особливо ретельно замаскували передню частину та корму.

Однойменний концепт – KIA EV9 – марка показала у 2021 році напередодні автосалону у Лос-Анджелесі. Дизайн шоу-кара розробили у стилістиці Opposites United («Протилежності притягуються»). Кутастий вигляд кросовера із розширеними колісними арками мав викликати асоціації із кристалами та гірськими породами.

Очікується, що серійний KIA EV9 збереже більшу частину стилістичних рішень концепту. Але будуть й відмінності, зокрема, інші фари. У прототипа вони традиційні вертикальні зі світлодіодними денними ходовими вогнями. Тоді як задні – Y-подібні як у концепта.

Знімків салону у новій серії немає. На попередніх шпигунських фото було видно вертикально орієнтований екран на передній панелі. Імовірно, інформаційно-розважальної системи. Також очікується повністю цифрова панель приладів.

За попередніми даними, потужність силової установки кросовера становитиме від 200 до 400 к.с. залежно від комплектації. Запас ходу – від 354 до 789 км. Базова одномоторна версія KIA EV9 коштуватиме від 56 000 доларів, а найдешевша двомоторна – 63 000 доларів. За кросовер у топовій комплектації доведеться віддати щонайменше 73 000 доларів. Але офіційно вартість нового електрокросовера марки не підтверджена. Також немає дати офіційної прем’єри.

Очікується, що KIA розкриє всі дані про новий електромобіль у березні. На ринку KIA EV9 з’явиться до кінця 2023 року. Також цього року очікується прем’єра аналогічної моделі від Hyundai.

admin

Наверх