Недешевий ексклюзив: суперкар Ferrari подорожчав удвічі за п*ять років > Gercek Tesisat

Недешевий ексклюзив: суперкар Ferrari подорожчав удвічі за п*ять років

Ferrari LaFerrari Aperta – перший гібридний суперкар італійської марки. Він здатний розвинути понад 350 км/год.

У США з аукціону Bring A Trailer продали Ferrari LaFerrari Aperta 2017 року. За лімітований суперкар віддали 5,36 мільйонів доларів. Про це пише сайт autoevolution.

Цікава деталь: новим цей суперкар Ferrari коштує $2,6 мільйона, тобто п’ятирічний старий автомобіль подорожчав удвічі. Як правило, вживані авто дешевше нових, але у цьому випадку йдеться про дуже рідкісну модель – випустили всього 210 кабріолетів.

Крім того, цей Ferrari LaFerrari Aperta – як новий, адже за п’ять років він проїхав лише 259 км. Очевидно, власник розумів, що раритетний автомобіль згодом подорожчає, а тому тримав його в гаражі і не їздив на ньому. У комплекті із машиною йде вся оригінальна заводська документація.

LaFerrari Aperta – перший гібрид Ferrari. Він оснащений гібридною силовою установкою, що складається з 6,3-літрового бензинового V12 та електродвигуна. Сумарна потужність складає 963 к. с., а крутний момент – 900 Н/м.

Кабріолет розганяється до 100 км/год за 2,9 секунди, а до 300 км/год – за 15 секунд. Його максимальна швидкість перевищує 350 км/год. В основі автомобіля лежить легкий монокок із вуглеволокна, а уповільнюють його карбоново-керамічні гальма.

admin

Наверх