Небайдужі норвежці придбали сучасний реанімобіль для українських захисників > Gercek Tesisat

Небайдужі норвежці придбали сучасний реанімобіль для українських захисників

Волонтерам громадського руху «Оборона Полтави» надійшов сучасний укомплектований реанімобіль на базі Ford Transit. Цю автівку придбали жителі Норвегії, які не тільки словом, а ділом підтримають українців.

«Цей реанімобіль був придбаний нашими друзями, знайомими та представниками однією з церков у Норвегії. Вони за власний кошт придбали автомобіль та передали нам, аби ми зі свого боку доправили автомобіль нашим захисникам у район, де тривають активні бойові дії», – розповіли представники «Оборона Полтави».

Також волонтери додають, що мета іноземних друзів була допомогти саме військовим медикам, які рятують своїх побратимів. Адже на передових рубежах подібна техніка вкрай потрібна, аби швидко доправляти поранених воїнів до медичних закладів.

Реанімобіль вже укомплектований сучасним обладнанням та медичними устаткуванням. У ньому можна ефективно надавати невідкладну допомогу пораненим під час евакуації до медзакладу.

Також автомобіль був технічно перевірений та підготовлений. Представники «Оборона Полтави» додатково перефарбують автівку в захисний оливковий колір та відразу доправлять її до одного з військових підрозділів ЗС України, які тримають оборону на південному напрямку.

admin

Наверх