На продаж виставили легендарний автомобіль безпеки Skoda > Gercek Tesisat

На продаж виставили легендарний автомобіль безпеки Skoda

Автодром Міст, що знаходиться на північному заході Чеської Республіки, вирішив зняти з балансу та продати автомобіль безпеки Skoda Octavia RS першого покоління.

Ця машина, що стала легендарною, прослужила на трасі понад 20 років і за цей час намотала 39 тисяч км, що становить майже 8000 кіл по треку Міст. Вона брала участь у всіх перегонах з 2003 до 2020 року. При цьому жодного разу не зламалася. Видання Auto.cz повідомляє, что на автодромі її назвали «Баба».

Автомобіль забарвлений в яскраво-червоний колір і її приводить у рух 1,8-літровий чотирициліндровий двигун потужністю 179 к.с. На даху встановлена ??сигнальна рампа з жовтими та зеленими вогнями відповідно до чинних правил FIA. Також в оснащення включено рацію для зв’язку з директором/диспетчером гонки.

Автодром підкреслює, що виставлена ??на продаж Skoda Octavia RS регулярно проходила технічне обслуговування і знаходиться у відмінному стані. Вона може проїхати коло по трасі Міст всього за 2 хвилини та 7 секунд. Ось тільки використовувати машину на дорогах загального користування не можна, оскільки ліцензії немає. Торги відбудуться 22 квітня 2023 року у рамках акції «Весняний Ретро Гараж» на виставці у місті Ліса-над-Лабем.

admin

Наверх